Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Чортков купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Чортков купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

 

 

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Чорткові, а також парник під плівку за акційною ціною - 2400 грн. Теплиці нашого виробництва мають красивий і практичний дизайн в поєднанні з якісними, довговічними деталями всієї конструкції. Має міцну нержавіючу раму з оцинкованої сталі. Унікальна конструкція компонентів забезпечує просту збірку, економлячи час і гроші.

Довговічна теплиця для хобі з найміцнішим полікарбонатом з подвійними стінками. Більшість вироблених сьогодні теплиць для хобі пропонують полікарбонатне покриття товщиною 4 або 6 мм. Таке покриття забезпечує кращу теплоізоляцію, завдяки чому у вашій теплиці буде легше зберігати прохолоду влітку і тепло взимку. Арочна форма допомагає позбутися від важких снігових навантажень.

Легко зібрати самому. Покрокові інструкції по збірці включені в кожну структуру. В наявності і під замовлення Ви можете купити теплицю з полікарбонату, арочні, теплиці будиночком, Мітлайдера, теплиці під плівку, посилені. Також, у нас можна придбати полікарбонат стільниковий.

Продовження сезону - одне з ключових переваг володіння теплицею. Наші теплиці дозволять Вам швидко розпочати вирощування саджанців і допомагає рослинам пережити мороз при падінні температури. Це також дає вигоду від загартовування ваших рослин з першого дня, знижуючи ризик втрати рослин після пересадки або переміщення в навколишнє середовище.