Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Хмельник купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Хмельник купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Хмельниках, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн. Це економічна теплиця, яка може продовжити вегетаційний період овочів, квітів, трав та інших рослин у вашому саду чи на задньому дворі. Можна садити насіння взимку.

Під час виготовлення арочних, посилених теплиць та теплиць Мітлайдера використовується полікарбонат стільниковий 100% водонепроникний, 85% сонячне світло та стійкий до ультрафіолетового випромінювання, не обпалює рослини. Перекриття теплиць з полікарбонату також робить конструкцію більш стійкою і безпечною, і цеглу або дошки досить просто, але корисно класти, щоб ущільнити дно або закопати в грунт.

 

Проста система блокування панелей для ковзання і фіксації панелей в каркасі теплиці. Виготовлений з стійкою до корозії, не схильною до корозії алюмінієвої основи і рам для довговічності. Панелі з полікарбонату з подвійними стінками підтримують ідеальну температуру і захищають чутливі рослини від впливу сонячного світла. Всі панелі захищені від ультрафіолету, щоб блокувати шкідливі сонячні ультрафіолетові промені. Повні інструкції по збірці і інструменти включені. Є можливість купити теплицю своїми руками, яка збирається легко, без професійного інструменту.

Теплиця хатинкою максимально збільшує внутрішній простір і забезпечує більш продуктивний вегетаційний період для ваших рослин, овочів або квітів.