Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Стебник купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Стебник купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Стебнику, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн.

Якщо ви один із тих, хто має  хист до вирощування рослин або просто любите садівництво, чому б вам не мати власний парник на задньому дворі?

Теплиці нашого виробництва надзвичайно просто встановити, можливо навіть своїми руками, з вхідними дверима, так що ви можете отримати легкий доступ до свого тепличного будинку або відрегулювати рівень вологості всередині, щоб забезпечити оптимальне середовище для ваших рослин! Теплиця, арочна чи посилена оснащена оцинкованою сталлю, яка ніколи не іржавіє. Теплиця хатинкою або Мітлайдера - цей будинок для ваших рослин буде чудово прикрашати ваше подвір’я.

Ідеально підходить для зовнішньої погоди, він оснащений міцною рамкою з анодованого алюмінію та прозорими настінними панелямиз полікарбонату стільникового, що дозволяють пропускати світло на 90%. Прозорий дизайн зеленого будинку дозволяє сонячному світлу подорожувати, пропонуючи приємний вид під час спостереження, як рослини ростуть.

Примітна для вирощування всіляких рослин цілий рік, ця простора теплиця захищає їх від птахів та інших шкідливих шкідників, пропонуючи більш ніж достатньо місця для посадки всіх улюблених рослин та овочів!