Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Рахів купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Рахів купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Рахові, а також парник під плівку за акційною ціною - 2400 грн.

 

Вирощування улюбленої зелені може бути часом складним завданням. Особливо, коли ваші рослини потребують постійної температури для оптимального росту протягом усього сезону. Тепер ви зможете легко домогтися такої консистенції з нашими всепогодними теплицями з полікарбонату.

Наші алюмінієві теплиці арочні мають внутрішній об'єм 26,56 м³ і має достатньо місця для значної кількості рослин та овочів. Теплиця посилена та теплиця Мітлайдера мають конструкцію з полікарбонатної панелі(полікарбонату стільникового) з двома стінками, що має стінку 4 мм, що дозволяє до 90% пропускати світло і знижує ризик опіку рослин.

Алюмінієвий каркас посиленої теплиці стійкий до іржі. Дах має додаткові кріплення для посиленої опори. Два регульовані вентиляційні отвори забезпечують хороший потік повітря та вологи, а ефективна система жолобів сприяє плавному стоку. Подвійні двері також замикаються для безпеки. Є теплиця своїми руками, що збирається надшвидко без великих зусиль.

Особливості:

* Незламні 4 мм панелі ПК з двома стінками

* Міцний антикорозійний каркас

* Алюмінієва основа каркаса

* Замикаються двері

* Подвійні двері

* Система жолобів

* Простий в установці