Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Радомишль купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Радомишль купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Радомишлі, а також парник під плівку за акційною ціною - 2400 грн.

Наші теплиці Мітлайдера, теплиця посилена, теплиця арочна, теплиця хатинкою, теплиця з полікарбонату та теплиця своїми руками - це велика інвестиція, не залежна від її розмірів та форми, вона забезпечить цілий рік задоволенням садівництва овочів, квітів та рослин за вибором, якими ви можете користуватися та насолоджуватися як завгодно.

Наші теплиці розроблені з канавками. Панелі з полікарбонату стільникового легко прорізуються для додаткової міцності та стійкості проти вітру та зносу. Панелі міцно тримаються на місці внизу з приталеними смужками. Ви заощадите час, покращите теплоізоляцію та зменшите брязкальце панелі.

Конструкції теплиць повністю укомплектовані 90-градусними алюмінієвими панелями бічної стінки. Вони міцніші, ніж плоскі підкріплення, які надають теплиці більш міцну структуру та підсилення проти вітру та погоди.

Наша сталева основа виготовляється суцільною довжиною. Менше кілочків, менше болтів = менше точок відмови, менше провисання, менше часу витрачено на будівництво та обслуговування теплиці. Більше часу, щоб насолодитися і сконцентруватися на тому, що знаходиться зсередини!