Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Острог купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Острог купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Острозі, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн.

Якщо ви відпочиваєте, сажаючи насіння в горщиках, то теплиця є ідеальним місцем для цього. Нехай теплиця арочна, або теплиця Мітлайдера нашого виробництва стане вашим приватним садовим майданчиком, де ви зможете знайти саме той сорт томатів, який додасть ідеальний штрих вашому річному салату. Або створіть свій власний оазис у посиленій теплиці, де ви зможете розслабитися.

Теплиця із полікарбонату чи теплиця "хатинкою" - це суцільний простір з нашими недавно розробленими профілями коробчатого перетину, яке дає вам довговічну теплицю, яка може витримувати навіть екстремальні погодні умови, такі як шторм і проливний дощ, що часто характеризують нашу погоду. Унікальні профілі коробчатого перетину сконструйовані таким чином, щоб оптимізувати міцність алюмінієвих профілів. Це означає, що для кожного профілю буде використовуватися менше алюмінію, але міцність така ж, як і у інших більш міцних типів профілів. Таким чином, ви отримаєте міцну і солідну теплицю, наприклад теплицю "своїми руками" з легким і елегантним виглядом, яку можливо зібрати вкрай швидко самостійно.

Великі жолоби для більшої кількості дощу і підготовлені для дренажних труб 40 мм, означають, що ви готові і до сильних дощів. Перевага полягає в тому, щоб мати можливість відводити велику кількість дощової води, наприклад, збирати її в ємність з дощовою водою і використовувати для поливу. Це має сенс як для навколишнього середовища, так і для вашого гаманця. Фактична водостічна труба не включена в будинок, але може бути куплена окремо. Доречі, в нас можливо також придбати полікарбонат стільниковий різних розмірів і кольорів.

Нарешті, можна прикрасити теплицю чи парник вбудованими аксесуарами, що дає вам можливість створити свій власний дизайн інтер'єру.