Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Малин купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Малин купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Малині, а також парник під плівку за акційною ціною - 2400 грн.

Теплиця типу Мітлайдера ідеально підходить для захопленого садівника. Подвійні двері забезпечують легкий доступ, а вентиляційні отвори на даху забезпечують прекрасне середовище для росту. Виберіть теплицю із полікарбонату з будь-якої товщини стінкою. Міцна конструкція посиленої теплиці і всі необхідні функції, гладка розсувні двері, великий вентиляційний люк на даху і вибір оздоблення з сріблястого алюмінію або зеленого каркасу зможе вас порадувати. Опціональне оцинковане сталева підстава піднімає теплицю арочну на 120 мм і забезпечує швидку зборку.

Дуже гарний павільйон теплиці "хатинкою" з великою кількістю місця для вирощування овочів або для використання в якості ательє. Ваша уява - це єдиний межа використання цієї теплиці.

 

Теплиця "своїми руками" обладнана  дверима і бічними вікнами для додаткової вентиляції, тому ви будете почувати себе так, як ніби ви дійсно сидите на вулиці в саду, але з додатковим бонусом - бути захищеним від негоди і оточеним рослинами.

Ми використовуємо лише якісний полікарбонат стільниковий різної товщини, а також маємо полікарбонат різних кольорів, що надасть вашему подвір'ю нових палітр.