Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Ладижин купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Ладижин купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Ладижині, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн.

Максимізуйте свій досвід садівництва з теплицями арочними, теплицями посиленими, теплицями Мітлайдера. Теплиця із полікарбонату має міцну алюмінієву раму з білою емаллю, вибір матеріалів для скління, щедру висоту,  вентиляцію, розкішні двері / шторку і різні розміри для задоволення потреб завзятого любителя садівництва.

Наприклад, теплиця хатинкою має надміцний алюмінієвий каркас, надміцний алюміній для підвищеної міцності. Витримує сильні вітри і сильні снігопади. Необслуговувана, нержавіюча рама,  кожен шматок попередньо нарізаний за розміром. Ізольований дах і стіни. Полікарбонат стільниковий з подвійними стінками ефективно утримує тепло, що виділяється сонцем, і захищає від холоду. Відмінне світлопропускання 85%, розсіює сонячне світло для більш рівномірного зростання. Мінімізує внутрішню конденсацію.

В теплицях "своїми руками" дах і стіни виготовлені з майже нероздільні 0,2-дюймових полікарбонатних листів, які блокують УФ-промені, розсіюють сонячне світло і усувають ризик опіків рослин і тіньових областей.

З докладним керівництвом і повним комплектом аксесуарів теплиця забезпечить вам короткочасну збірку. Міцний фундамент відмінно гарантує його стабільність.