Продавец Завод Теплиц развивает свой бизнес на Prom.ua 1 год.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
13 отзывов
СКИДКА 10% - Распродажа Каркасов Омега - Доставка БЕСПЛАТНО!Купить со Скидкой
Теплица из Поликарбоната, купить Недорого - Арочная, Митлайдера, Прямостенная, Парник
+38(098) 109-00-15
+38 (098) 109-00-15
+38 (063) 450-94-22
Корзина
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Кременець купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Кременець купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Кременці, а також парник під плівку за акційною ціною - 2400 грн.

Ексклюзивні теплиці Мітлайдера, теплиці із полікарбонату та теплиці посилені поєднують в собі сучасні матеріали та швидку збірку. Наша теплиця арочна, також представляє оновлення життя і наші близькі стосунки з рослинами. Ця теплиця забезпечує найбільш енергоефективну середу вирощування. Незалежно від того, вирощуєте ви орхідеї або помідори, теплиця "хатинкою" створить ідеальне місце для садівництва.

Середовище повністю ізольоване за допомогою 16-мм (5/8 ") полікарбоната стільникового з 5 стінками і алюмінієвих бічних і покрівельних панелей, заповнених пінопластом, і все це на міцному, необслуживаемом алюмінієвому каркасі. Стандартна обробка білою емаллю. Високі і низькі  вентиляційні отвори забезпечують ефективну, тиху вентиляцію завдяки природній конвекції.

Крутий дах максимально підвищує ефективність використання сонячної енергії, відхиляє сильні вітри і легко скидає зимовий сніг. Теплиця "своїми руками" забезпечить максимальну продуктивність в будь-який час року, особливо в північній частині. широти або велика висота, де вегетаційний період короткий.

 

 Наші теплиці конструктивно спроектовані відповідно до вимог будівельних норм і правил.