Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Корсунь-Шевченківський купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Корсунь-Шевченківський купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Корсунь-Шевченківському, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн.

Традиційний стиль, сміливі лінії і дуже міцна рама роблять теплицю з полікарбонату ідеальною для багаторічного використання і практичних умов праці. З додатковою висотою (8,5 / 12 скат даху),  теплиця арочна може використовуватися як зручний відпочинок в саду. Уявіть собі блаженство, коли ви насолоджуєтеся теплої чашкою какао тут в холодний зимовий день, в оточенні ваших улюблених рослин!
Ви оціните місткі розміри теплиці Мітлайдера.

З бічними стінками з полікарбонату стільникового теплиця посилена та теплиця "хатинкою" має достатньо місця для лав, полиць і підвісних кошиків. Вентиляція є стандартною. Налаштуйте вентеляційне вікно з вашим вибором кольору рами і типу матеріалу скління. Модульні розміри також можуть бути змінені. А також Ви можете замовити у нас теплицю "своїми руками" і зібрати її в удобний для Вас час за максимально короткий термін.

Взимку дах легко скидує сніг, пропускаючи максимум сонячного світла. Міцна алюмінієва рама має міцну обробку з білою емаллю, яка зберігає привабливий зовнішній вигляд. Великі вентиляційні отвори на даху дозволяють виходити надлишкового гарячому повітрю.

Широкі двері з захисним екраном оснащена вбудованим замком на свіжому повітрі з 5 відкритими положеннями для кращого контролю повітряного потоку. Ви можете розраховувати на те, що теплиці нашого виробництва будуть надійним доповненням вашого будинку й саду!