Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Новий Розділ купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Новий Розділ купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Новому Роздолі, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн.

В захищеному середовищі теплиці з полікарбонату погода завжди підходить для садівництва! Колекція теплиць нашого виробництва, а саме - теплиця арочна, теплиця "хатинкою", теплиця посилена, Мітлайдера поєднує в собі красу дизайну і найсучасніші технології, забезпечуючи високу якість овочів вирощених в наших теплицях. Має надміцну, яка не потребує обслуговування, нержавіючу алюмінієву раму, вентиляційні отвори на даху і ізольоване скляніння полікарбонатом стільниковим різного типу.

 

Наші першокласні теплиці пропонують краще в дизайні та функціональності з можливістю настройки. Прозоре 6 мм полікарбонатне скління захищає від втрати тепла і розсіює сонячне світло, запобігаючи сонячним відблискам і сонячним опікам. Вентиляційні отвори в даху є стандартними з додатковими системами вентиляторів.

 

Ізольоване скляніння полікарбонатом з подвійними стінками ефективно утримує тепло, що виділяється сонцем, і захищає від холоду. Відмінна світлопропускання 85%, розсіює сонячне світло для більш рівномірного зростання. Мінімізує внутрішню конденсацію

Насолоджуйтесь красою, теплом і природною атмосферою міцної теплиці.

Перевірені конструкції, попередньо нарізані компоненти і зрозумілі інструкції по збірці забезпечать вам привабливу, ефективну і чудову теплицю.

Якщо в вас є рулетка і шуруповерт, і ви любите будувати, то теплиця "своїми руками" ідеально підходить для вас. Ви будете пишатися будівництвом спадщини і будете насолоджуватися садівництвом протягом багатьох років.