Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Карловка купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Карловка купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Карловці, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн.
Наше краще значення для теплиці включає в себе всі основи, необхідні для успіху і садівництва, а також багато іншого!

Стандартні функції теплиці з полікарбонату, такі як міцна алюмінієва рама, порошкове покриття і ізольований полікарбонат стільниковий з подвійними стінками для зниження втрат тепла і розсіяного сонячного світла для кращого росту рослин. Високі бічні стінки теплиці арочної створюють відчуття простору, простору і зростаючого простору. Широкі двері теплиці Мітлайдера зручні для тачки і для переміщення більшої кількості рослинного матеріалу всередину і назовні.

 

Теплиця арочна була спроектована з посиленою конструкцією і поперечними кутовими зв'язками для опору вітру. Теплиця "хатинкою" включає сталевий базовий комплект з порошковим покриттям, водостічні жолоби для обох сторін, потужні опори для снігового навантаження. Що б ви не хотіли виростити: помідори чи екзотичні орхідеї, у нас є тепличний набір, який як раз для вас, який можна зібрати власноруч - це теплиця "своїми руками".

Наші тепличні консультанти з радістю допоможуть вам вибрати кращу комбінацію для вашого подвір'я.