2 отзыва
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Канів купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Канів купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Каніві, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн.

Теплиця з полікарбонату - наш найкращий вибір по функціональності. Вона доступна в багатьох різних конфігураціях - теплиця арочна, теплиця посилена, теплиця мітлайдера, теплиця хатинкою і навіть теплиця "своїми руками".

Ми вважаємо за краще полікарбонатні теплиці з кількох причин. По-перше, довговічність панелей. По-друге, це більш висока ізоляція, яку ви отримуєте від полікарбонату в порівнянні зі склом. Крім того, всі скляні теплиці мають панелі із загартованого скла. Але за певних обставин скло все одно може розбитися.

Полікарбонатні панелі для теплиць мають десятирічну гарантію від пошкодження градом. Якщо ви хочете ясно бачити зі своєї теплиці, наприклад, дивитися крізь скло, ви можете зробити це за допомогою нашої нової прозорої полікарбонатною теплиці. Він має єдину, чітку панель огляду в бічних стінках. 

Двухстенний полікарбонат - це як дивитися вниз по стіні картонної коробки. У нього є лист на внутрішній стороні, лист на зовнішній стороні і ребро, що проходить через його центр. Ребро в полікарбонатному аркуші є прямим, а не хвилястим, як гофрований картон. Але ребро спотворить ваш погляд. Ви зможете бачити колір, але не формувати через полікарбонат стільниковий. Чесно кажучи, це єдиний недолік теплиць з полікарбонату з подвійними стінками. Але для кращих умов вирощування наш кращий вибір - теплиця з полікарбонату.