Корзина
2 отзыва
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Гадяч купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Гадяч купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Гадячі, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн.

Якщо ви робите роздрібний продаж рослин в сезон, використовуєте супутникові розташування або просто маєте потребу в додаткових сезонних торговельних площах в вашому цегляному і мінометний місці, наші теплиці: теплиця з полікарбонату, теплиця арочна, теплиця "будиночком" - недорогий спосіб відкрити магазин. Всі наші сезонні роздрібні теплиці швидко встановлюються з мінімальними інструментами і мають вбудовані кронштейни для швидкої установки стільниць.

Покрийте свою теплицю прозорим або білим полікарбонатом стільниковим. У наших теплицях Митлайдера також є прогони для зберігання підвісних кошиків, які дають вам додаткові торгові площі і включені в усі моделі.

Теплиця посилена поєднує в собі виключно просту настройку, відмінні стандартні функції і зручні опції. Розроблений для чудовою міцності і комфорту клієнтів, може бути налаштований відповідно до ваших потреб. Модульна конструкція також полегшує майбутнє розширення!

Теплиця "своїми руками" володіє всіма чудовими особливостями теплиць, а унікальний стиль нагадує вікторіанську оранжерею. Він відмінно підходить для теплиці, зони відпочинку або навіть джакузі. Двостінна дах з полікарбонату стільникового забезпечує додаткову ізоляцію, а прозорі полікарбонатні стінки надають стінам прозорість.