Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Берегово купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Берегово купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Берегово, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн.

Всі моделі - теплиця посилена, теплиця арочна, теплиця будиночком, теплиця своїми руками мають однакову конструкцію входу і шириною, пропонуючи досить місця для будь-якого типу рослин, крім дерева. Не вимагає фундаменту або складної підготовки ділянки, потрібно тільки рівний сад.

Залежно від ваших потреб в садівництві ви можете вибрати моделі теплиць з полікарбонату, адаптовані практично для будь-якого типу саду.

Митлайдера, має внутрішню висоту вище середнього, що дуже допомагає в переміщенні тепла, а також дозволяє високим садівникам стояти прямо всередині своєї теплиці.Відкривають пристрої на даху, подвійні навісні двері і вбудована система ринв гарантують, що ви зможете зростати в теплиці ізполікарбоната протягом багатьох років.

Краща особливість - це те, що ваша теплиця має 10 років гарантії в галузі; покриття не тільки вашого каркаса, але і полікарбонатних боковин і даху.

Якщо ви шукаєте роки безпроблемного внутрішнього садівництва? Або шукаєте комерційну теплицю в пакеті для хобі? Тоді не дивіться далі, тому що з нашими теплицями ви отримаєте все це.