Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Бережани купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Бережани купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

 

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Бережанах, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн.

Секрет міцності теплиць посилених полягає в алюмінієвій рамі, і вони не зрізають кути в цьому відношенні, тому що вони будуть переконані, що їх теплиці мають усю необхідну міцність. Вони забезпечують захищене середовище для ваших рослин, і вам не потрібно турбуватися про екстрену підготовку до метелям, злив і т. д. Він також ізолює ваші дорогоцінні рослини від шкідників, гризунів і інших тварин.

Теплиця Митлайдера поставляється з алюмінієво-чорною рамкою. Ми знаємо, що деякі люди вважають за краще полікарбонат стільниковий склу, тому що воно виглядає більш міцним.

 

Теплиця арочна і теплиця будиночком складається з вузьких, міцних профілів, які надають теплиці легкий і повітряний вигляд. Ця теплиця спроектована з високою висотою боковини, щоб забезпечити відмінне використання площі теплиці. Він забезпечує простір для лазіння по рослинах, таким як огірки і помідори, по всьому периметру теплиці, і це дозволяє користувачам теплиць безперешкодно переміщатися по всій теплиці.

Як і переважна більшість, теплиця "своїми руками" поставляється з орними дверима. Стабільна двері дозволяє випускати тепле повітря без заважають протягів по підлозі теплиці, які можуть пошкодити ніжні рослини. Двері стайні поставляється з замком і ключем, який дозволяє використовувати теплицю для зберігання садових меблів, газонокосарки і тому подібного.