Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Хуст купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Хуст купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Хусті, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн.

Фрукти і овочі часто можливо купити не зрілими на наших ринках. Тут може допомогти теплиця з полікарбонату: сонячні промені проникають через вікна теплиці. Повітря всередині нагрівається і повільно піднімається, але не може вийти через закриті скла. Замість цього він повільно остигає і опускається на дно, де процес починається знову. Через це парникового ефекту температура в теплиці протягом усього року як мінімум на три градуси вище, ніж в її безпосередній близькості.

Таким чином, ви можете використовувати теплицю не тільки для вирощування молодих рослин або для зимівлі рослин, чутливих до морозу, а й для вирощування середземноморських або екзотичних фруктів і овочів. Завод Теплиць пропонує вам великий вибір різних теплиць із полікарбоната стільникового: теплиця аркою, теплиця будиночком, теплиця Мітлайдера, теплиця посилена та теплиця власними руками - є відповідна модель для кожного саду!

Щоб найкращим чином використовувати парниковий ефект, важливо вибрати правильне місце: знайдіть місце у вашому саду, який ідеально під сонцем цілий ранок, в полудень, коли сонце гасне. Таким чином ви уникаєте дуже сильного парникового ефекту, а рослини горять як під лупою. У будь-якому випадку, уникайте розміщення теплиці безпосередньо під деревом, так як падаючі листя можуть серйозно порушити роботу теплиці.

Класична теплиця складається з алюмінієвого каркаса і має пластикові панелі із полікарбонату стільникового. У нас теплиці доступні в різних дизайнах і розмірах. Найкраще будувати окремо стоїть теплицю на бетонному фундаменті, щоб земля не піддалася під вагою теплиці. Окремо стоять теплиці пропонують багато простору і комфорту. Таким чином, ви можете регулювати температуру і вологість всередині за допомогою навісних люків на даху і, в залежності від розміру, робочого столу, зростаючих полиць. Це не тільки полегшує вашу роботу, але і дозволяє проводити час в саду в погану погоду. У холодні дні ви навіть можете встановити тепловентилятор в теплиці і використовувати його як зимовий сад. Відповідні аксесуари для оформлення вашої особистої тепличної мрії можна знайти прямо в нашому магазині!