Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Ужгород купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Ужгород купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

 

 

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Ужгороді, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн.

Теплиця продовжує сезон садівництва. Робіть це, як професіонали: створіть ідеальне середовище для вирощування рослин за допомогою правильної теплиці з полікарбонату: теплиця аркою, теплиця посилена, теплиці Мітлайдера, теплиця власними руками, теплиця будиночком. Теплиці продовжують сезон для посіву та вирощування овочів, трав і фруктів.

 

Рослини, чутливі до холоду, Щільне пластикове покриття із полікарбонату стільникового створює одноразовий парниковий ефект: всередині тепліше, ніж зовні, завдяки накопиченої сонячної радіації.

 

 

Деякі чутливі рослини, такі як помідори, навряд чи можуть обійтися без теплиці. Принаймні, в наших широтах повинна бути теплиця із полікарбонату чи плівковий тунель. Ви також можете купити всі аксесуари в нашому інтернет-магазині, щоб створити власну оранжерею.

 

 

Ви можете знайти потрібну теплицю в нашому інтернет-магазині. Телефонуйте прямо зараз і почніть вирощувати свій сад якомога швидше.