2 отзыва
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Трускавець купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Трускавець купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Трускавці, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн.

Теплиця з полікарбонату пропонує оптичний і кулінарний досвід на протязі багатьох років. Наприклад, немає нічого кращого свіжого домашнього салату. Смак дуже смачний і гарантовано без шкідливих речовин. Крім різних теплиць (теплиця аркою, теплиця хатинкою, теплиця мітлайдера, теплиця власними руками, теплиця посилена), ми також пропонуємо полікарбонат стільниковий різних кольорів.

Двостінні або навіть потрійні листи використовуються все частіше. Вони мають хороший запас тепла, хорошу світлопропускання, низький ризик поломки. Вони повинні мати товщину не менше 6 - 8 мм, наприклад, щоб витримати снігові і вітрові навантаження. Для опалювальних будинків слід вибирати більш товсті панелі, принаймні, 16 мм.

 

Полікарбонатні листи зазвичай мають гарантійний термін 10 років, зовні зазвичай захищені від ультрафіолету. Світлопропускання трохи менше, ніж у скла. 

Довговічність теплиць у вирішальній мірі залежить від товщини і якості алюмінієвих профілів і їх сплаву. Профілі труб, додатково анодовані, є оптимальними. Сталь повинна бути як мінімум оцинкована. Також важливо, щоб профілі були термічно розділені, щоб не було холодних мостів. Диски, розташовані один над одним, не зовсім щільні і легко брудняться.

Ваша теплиця як справжня привабливість.
Завдяки теплій і захищеному середовищі теплиці особливо підходять для вирощування овочів, трав і фруктів. Ми покажемо вам, як ви можете добитися значного ефекту, правильно його встановивши, і чому для кожного саду знайдеться відповідний будинок.