Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Стрий купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Стрий купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю із полікарбоната в Стриї, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн.

Існує багато видів теплиць. Але який з них найкраще підходить для вашого саду? Ми пропонуємо - теплиця посилена, теплиця хатинкою, теплиця власними руками, теплиця мітлайдера, теплиця аркою. Перш за все, у вас є вибір між різними розмірами - від 2,50 до 50 м² площі тут все можливо. Для хобі садівників зазвичай досить від трьох до восьми квадратних метрів. Матеріали також відрізняються. Якщо в минулому ви використовували скляні пластини, то зараз домінують пластикові пластини із полікарбоната стільникового.

Окрема оранжерея - багато світла і досить місця.
Рослини висвітлюються з усіх боків в окремо стоїть теплиці. Завдяки своїм розмірам він пропонує вам достатньо місця для різних видів фруктів і овочів. Полки, плантатори і сходи для рослин дозволяють працювати на різних рівнях.

Ви можете легко регулювати температуру всередині, затінюючи, провітрюючи або нагріваючи. Вбудовані мансардні вікна полегшують вентиляцію. Окремо стоять теплиці дуже стійкі і підходять для цілорічного використання. Системи зрошення можуть бути корисні з цим типом, але зрошення садовим шлангом також легко можливо.

Теплиця із полікарбонату забезпечує ідеальні умови для вирощування широкого спектру фруктів і овочів. Екзотичні фрукти, такі як дині або фізаліс, також можна вирощувати тут.