Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Старокостянтинів купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Старокостянтинів купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Старокостянтинові, а також парник під плівку за акційною ціною - 2400 грн.

Теплиця із полікарбонату - ідеально підходить для вирощування рослин, розсади і багаторічників.

Двостінні листи з полікарбонату стільникового:
Вони практично не ламаються і мають відмінні ізоляційні властивості при товщині 16 мм. 16-мм лист з подвійними стінками має світлопропускання близько 75%. Згодом в порожніх камерах утворюється конденсат, який повинен стікати вниз, щоб запобігти утворенню водоростей. При товщині 16 мм панелі підходять для теплиць аркою, теплиць мітлайдера, теплиць хатикою, теплиць посилених і теплиць власними руками з підігрівом або тільки для покрівлі в градових зонах, під деревами або для захисту від опіків на рослинах.

Ви повинні обов'язково встановити теплицю в сонячному і захищеному місці і дати їй досить місця. Уникайте безпосередній близькості від дерев або високих живоплотів, тому що в цих місцях теплиця не отримує сонячного світла. Крім того, вітер не може циркулювати, викликаючи утворення моху і водоростей. Щоб оптимально використовувати рух сонця, ви повинні вирівняти будинок зі сходу на захід. Безпосередня близькість до водопроводу також є перевагою для подальшого поливу рослин.

Чи купуєте ви теплицю і збираєте ви її, чи плануєте і будуєте її самостійно, в кінцевому рахунку, це питання смаку, тому що обидва можуть коштувати більше або менше часу і грошей в залежності від дизайну. Зручно, економлячи час і нерви, купити теплицю в збірній системі і встановити її у професіонала. На противагу цьому, ви все робите самі, починаючи з дизайну. Якщо ви хочете покластися на досвід роботи з матеріалами і конструкцією, але хочете зробити це самі, ви можете скористатися безліччю добре продуманих комплектів для теплиць і зібрати їх самостійно - золоту середину.
Що б ви не вибрали, ми сподіваємося, що вам сподобається ваша теплиця!