Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Славута купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Славута купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Славуті, а також парник під плівку за акційною ціною - 2400 грн.

З теплицею з полікарбонату у власному саду рослини процвітають круглий рік. Це дозволяє вирощувати види, які зазвичай не ростуть в нашому кліматі. Теплиця посилена пропонує захищений простір і зимові приміщення. Це створює збалансований клімат і оптимальні умови для росту плодових і овочевих рослин. 

Декоративні рослини також переживають зиму в добре утепленій теплиці Митлайдера. З нетерпінням чекаємо красивого цвітіння наступної весни. Теплиці будиночком і теплиці своїми руками ідеальні для вирощування молодих рослин, для водіння трав і зрізаних квітів. В якості альтернативи ви знайдете теплиці арочні, виготовлені з пластикових двустінних листів або двустінних листів (полікарбонат стільниковий). Пластик не ламається і добре утеплений. Витрати на опалення низькі.

Теплиці ідеальні для вирощування молодих рослин
Автоматична система поливу забезпечує високу вологість
Великі теплиці можуть бути використані в якості зимового саду і пропонують простір для відпочинку
Дайте рослинам можливість рости
Годуєте свої рослини регулярно

Виберіть сонячне або частково затінене місце. У теплицю надходить багато світла, а температура рівна. Сонячне місце знижує витрати на опалення взимку і краще зберігає тепло. Вікна з боків і на даху гарантують достатню вентиляцію. Гаряче повітря швидше піднімається через мансардні вікна. Тепличне опалення має сенс, якщо ви плануєте рости круглий рік. Тропічні рослини також насолоджуються доданим теплом. Хороша теплоізоляція зберігає тепло в теплиці. Фрукти і овочі з власного саду не забруднені шкідливими пестицидами і не подорожують на великі відстані. Це знижує баланс CO2 і забезпечує повний зміст вітамінів відразу після збору врожаю.