Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Нововолинськ купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Нововолинськ купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю з полікарбонату в Нововолинську, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн.

Ми отримуємо позитивні відгуки і фотографії від наших клієнтів практично кожен день і хочемо, що б Ви приєдналися до числа цих людей.

Наші теплиці - теплиця арочна, теплиця Мітлайдера, теплиця своїми руками, теплиця посилена, теплиця будиночком, можна охарактеризувати основними перевагами, такими як:

Особливо стійка конструкція і конструкція (захищена від штормів)

Призначений для екстремально високих навантажень на дах

розсувні обертається двері, велика кількість вікон, жолоб з водостічної трубою

Безкоштовна доставка

Скляніння листами з потрійними стінками 10 мм або 16 мм

Ми пропонуємо вам довговічне якість за хорошою ціною. Щедрі моделі теплиць з полікарбонату стільникового витримують різні погодні явища і відрізняються чудовими умовами розмноження. Отримати ідею на сайті або зв'яжіться з нами. Ми будемо раді детально і докладно проконсультувати вас про ваші можливості і познайомити вас з нашими різними моделями.

Виберіть правильну теплицю і довіртеся надійним радам аж до установки. Всі теплиці, які ви купуєте у нас, ми доставляємо безкоштовно. За вашим вибором, як комплекту для самостійної збірки або комплекту для часткової збірки. За запитом ми також можемо професійно побудувати нову теплицю. Ми пропонуємо широкий спектр варіантів оплати для вашої покупки.
Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!