2 отзыва
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Новоград-Волинський купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Новоград-Волинський купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Новоград-Волинському, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн. Класика, безсумнівно, теплиця з полікарбонату, тому що цей тип теплиць є найбільш гнучким. І форма, і розмір обмежені тільки запланованим бюджетом і доступним або бажаним простором.

 

Ця гнучкість зберігається при виборі можливих аксесуарів. Ручні або автоматичні, регульовані по температурі світлові люки, обігрівачі та іригаційні системи дозволяють нам легко створювати бажані кліматичні умови. Полки або столи для рослин також є корисними і практичними аксесуарами, які створюють більше місця і дозволяють працювати стоячи. Один також гнучкий з розширюваністю і сумісністю. Автономні теплиці часто пропонують цілі тепличні серії зі спеціально підібраними аксесуарами і опціями розширення.

Це також можливо завдяки розміру окремо розташованих теплиць. Це пов'язано з тим, що вони часто значно більші плівкових або теплиць з нахилом і, таким чином, також пропонують достатньо місця для великих рослин.
Теплиці арочні і теплиці посилені зазвичай мають дуже міцну алюмінієву або сталеву раму, рідко пластикову раму і зазвичай поставляються з необхідним сталевим фундаментом. Це робить їх дуже міцними і захищеними від атмосферних впливів, тому вони можуть легко протистояти навіть сильним вітрам, граду або дощу і ефективно захищати ваші рослини.

Великі віконні поверхні раніше робилися з простого скла. В даний час, однак, майже всі теплиці мають прозорі двохстінні листи, виготовлені з високоякісного полікарбонату стільникового. Перш за все, це робить їх небиткими, легкими і більш довговічними. 

Як випливає з назви, що окремо стоять теплиці будиночком і теплиці своїми руками з їх фундаментом можуть бути просто розміщені там, де достатньо місця і не повинні спиратися на стіну будинку або гаража, наприклад навіси для теплиць. Звичайно, це має ту перевагу, що вам не потрібно звертати так багато уваги на оптимальне розміщення з точки зору освітленості, оскільки теплиця висвітлюється з усіх боків.