Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Нетешин купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Нетешин купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Нетешині, а також парник під плівку за акційною ціною - 2400 грн.

Кінцева мрія садівника - створити теплицю на задньому дворі. Якщо це ваша мрія, це не так далеко, як ви думаєте. Вам не обов'язково залучати підрядника і складати плани. Вам не потрібно бути мільярдером.

Незалежно від того, велику ділянку або маленький, на дачі або в місті, практично кожен садівник прагне невеликої теплиці, щоб посадити розсаду, захистити ніжні квіти або виростити не сезон трави і овочі. На щастя, на ринку є досить комплектів для теплиць з полікарбонату стільникового на задньому дворі, щоб задовольнити практично всі вимоги і бюджет. Ось деякі з наших улюблених теплиць - теплиця арочна, теплиця Митлайдера, теплиця посилена.

 

Теплиця будиночком є ​​відмінною теплицею для домашнього садівника, включаючи тих, хто вважає за краще, щоб хтось інший встановив для них своє зростаюче простір. Якщо ви купуєте свій власний, ви можете попросити фахівця прийти на вашу ділянку, щоб розпакувати та встановити теплицю, а також вивезти будь-яку упаковку і сміття.

Теплиця "своїми руками" - ця теплиця має достатньо місця для вирощування, щоб будь-який завзятий садівник на задньому дворі міг виростити насіння, додати цибулини або багаторічні рослини зимової. Для максимальної стійкості теплиця з полікарбонату стільникового повинна бути прикріплена до бетонної або дерев'яній основі.