Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Лубни купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Лубни купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Лубнах, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн. Ми, як ваш інтернет-магазин, пропонуємо вам різноманітні теплиці з полікарбонату високої якості для будь-якого застосування.

Наші особливо стабільні теплиці посилені і теплиці арочні, виготовлені з оцинкованих металевих профілів, ідеально підходять для вирощування власних помідорів і огірків. Завдяки стандартному полікарбонату стільниковому, ви забезпечуєте досить світла в теплиці, щоб ваші рослини і квіти були в ідеальному стані. Завдяки продуманому загвинчування, теплиця Мітлайдера забезпечує особливо стійке кріплення і тому особливо добре підходить для бурхливих районів.

Якщо ви хочете вирощувати квіти, кактуси або орхідеї і перевести рослини в теплу теплицю, то у нас є правильний вибір відповідних для вас теплиць. Для цього особливо підходять теплиці "будиночком" і теплиці своїми руками. Ці теплиці виробляються в Україні і тому відзначені знаком якості «Зроблено в Україні». Завдяки стандартній товщині скління 16 мм з подвійними стінками вони забезпечують найкращі значення енергії, при яких підводиться тепло триває особливо довго.

Ми також пропонуємо високоякісний полікарбонат стільниковий різних варіацій, а також великі аксесуари для теплиць, такі як обігрівачі, термостати, термометри, столи для рослин і багато іншого.