Продавец Завод Теплиц развивает свой бизнес на Prom.ua 1 год.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
13 отзывов
СКИДКА 10% - Распродажа Каркасов Омега - Доставка БЕСПЛАТНО!Купить со Скидкой
Теплица из Поликарбоната, купить Недорого - Арочная, Митлайдера, Прямостенная, Парник
+38(098) 109-00-15
+38 (098) 109-00-15
+38 (063) 450-94-22
Корзина
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Коломия купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Коломия купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

 

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Коломиї, а також парник під плівку за акційною ціною - 2400 грн. Теплиці з полікарбонату мають давні традиції в українських садах. Тож не дивно, тому що є багато вагомих причин для теплиці в вашому власному саду. Перш за все, вони продовжують рік садівництва і вегетацію рослин. Навесні ви можете почати вирощувати молоді рослини раніше, тому що теплиці захищають їх від пізніх заморозків. При правильній теплиці, наприклад теплиці Митлайдера, рік саду може бути продовжений до пізньої осені.

Але що таке теплиці? Під теплицею арочної, теплицею посиленою, теплицею будиночком і теплицею своїми руками ми маємо на увазі світлопрозорі конструкції будинків з алюмінієвим або пластиковим каркасом. Вікна традиційно виготовляються з полікарбонату стільникового, в даний час використовуються тільки високоякісні і не б'ються пластики, такі як полікарбонат у вигляді двостінних панелей.

 

Для теплиці з полікарбонату, крім продовженого року садівництва, захист, яку вона захищає ваш чутливий рослини від несприятливих погодних умов, таких як сильний дощ, вітер, сніг або навіть град. Хороша ізоляція також запобігає проникненню шкідників, таких як равлики або жуки.

Асортимент теплиць величезний і включає в себе не тільки різні розміри, але також різні матеріали, ціни, види використання і т. Д. Тут ми пропонуємо вам огляд різних типів і підберемо для вас підходящу теплицю!