Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Ковель купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Ковель купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Ковелі, а також парник під плівку за акційною ціною - 2400 грн.

Садівництво в якісній теплиці з полікарбонату весело і невимушено. Будь то квітучі квіти, хрусткі овочі або соковиті фрукти, які ваша праця приносять в сад, радують серце.

На жаль грає в садівництві наш клімат не завжди такий, як хотілося б. Ще в кінці 18-го століття розумні садівники виступили з ідеєю створення оптимального клімату за допомогою теплиці.

Скло і дерево були першими оранжереями, які створювали рослини і квіти в середовищі, незалежної від погоди. Сучасні системи з оцинкованої сталі і полікарбонату стільникового ефективно враховують ці умови. Завод теплиць продовжує цю традицію теплиць з використанням новітніх технологій і пропонує практично невичерпний асортимент теплиць (теплиця арочна, теплиця будиночком, теплиця своїми руками, теплиця Митлайдера, теплиця посилена), які можна налаштувати за формою, кольором, склінню, висоті бічних стін, ухилу даху , ширині панелі, а також по довжині і ширині.

Наші клієнти активно підтримували нас, відправляючи свої враження від покупки полікарбонатною теплиці. Станьте і Ви нашим клієнтом.