2 отзыва
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Кам'янець-Подільський купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Кам'янець-Подільський купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

 

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Кам'янець-Подільському, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн. Теплиця посилена має унікальна технологія ковзання, яка не тільки полегшує вставку двустінних листів під час будівництва, але також забезпечує високу стійкість будинку до вітру і особливий зовнішній вигляд.

Завдяки обробці поверхні профілі теплиці арочної оптимально захищені від корозії і атмосферних впливів. Виробник дає 15-річну гарантію на конструкцію і каркас! Технологія складання у теплиці своїми руками була значно змінена і покращена, так що алюмінієві рами можна легко і зручно оснастити листами з подвійними стінками 4 або 6 мм з полікарбонату стільникового (ПК). Виробник дає 10-річну гарантію від атмосферних впливів на двошарові листи!

 

Теплиця будиночком була спеціально розроблена для двошарових листів. У цього є нова і дуже проста техніка ковзання, в якій панелі повністю обмежені або створені. Отже, він характеризується високою стійкістю до вітру навіть без додаткових систем захисту від вітру. Молочна поверхню листів з подвійними стінками розбиває світло, тому в більшості випадків немає необхідності в затіненні.

Мансардні вікна входять в стандартну комплектацію і мають товщину 4 мм. Залежно від моделі, теплиці оснащений одним або двома світловими люками, які гарантують хорошу вентиляцію. Двері можуть бути додатково встановлена ​​як практична розсувні або орні двері. Він має ширину 60 см і висоту 164 см.