Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Калуш купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Калуш купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

 

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Калуші, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн. Залежно від розташування і використання, існують різні типи теплиць. Їх можна розділити на окремо стоять теплиці, навісні теплиці і мембранні тунелі.

Ми пропонуємо класичний варіант - окремо стоїть теплиця. У цю групу входить, наприклад, теплиця і з полікарбонату: теплиця арочна, теплиця посилена, теплиця Мітлайдера, теплиця своїми руками, теплиця "будиночком". Вони мають прямокутну планування, вертикальні стіни і, як випливає з назви, полікарбонатне покриття з полікарбонату стільникового.

Матеріал покриття теплиці істотно впливає на теплоізоляцію і зростання рослин. Зазвичай складається зі скла або пластику.

Полікарбонат стає все більш популярним в останні роки. Міцні багатошарові листи з полікарбонату стільникового довели свою цінність. Полікарбонат має таку ж високу світлопропускну здатність, що і даний скло, і є найбільш міцним пластиковим склом. Він не пропускає ультрафіолетове світло і, таким чином, зменшує пошкодження листя від сонячних опіків. Завдяки спеціальному покриттю, спеціальна версія під назвою Alltop має ту перевагу, що конденсована вода з рослин стікає у вигляді водної плівки. Тому опіки на рослинах в значній мірі виключені.