Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Івано-Франківськ купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Івано-Франківськ купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

 

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Івано-Франківську, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн. У нас є велика кількість різних тепліціз полікарбонату, виготовлених з високоякісної оцинкованої сталі і полікарбонату стільникового. Ми виробляємо теплиць для амбітного хобі-садівника; Ми будемо раді порадити вам знайти ідеальну теплицю.

Теплиця з полікарбонату - розумна купівля для захоплених садівників-любителів. З теплицею ви можете займатися своїм захопленням круглий рік і завжди є свіжі овочі з власного саду.

 

- Надзвичайно стійка рама з полого камерного алюмінію - Можливі різні висоти стін - Можливо багаторазове скління - Фітинги з нержавіючої сталі - 12-річна гарантія виробника - Поставляється по всій країні безкоштовно - Можлива установка по всій країні за додаткову плату.

Хотіли б ви краще використовувати теплицю? Як фахівець, ми пропонуємо вам широкий асортимент - теплиця посилена, теплиця арочна, теплиця будиночком, теплиця своїми руками, теплиця Мітлайдера. Ми здійснюємо доставку по всій країні з нашої власної службою доставки за попереднім записом.