Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Дубно купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Дубно купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

 

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Дубно, а також парник під плівку за акційною ціною - 2400 грн. Наші великі теплиці Митлайдера ідеально підходять для серйозного садівника. Пропонуючи величезна кількість внутрішнього рослинного простору, потенціал цих будівель величезний. У нас є чудовий вибір великих розмірів і розмірів. Робимо покупки в нашому чудовому асортименті сьогодні з безкоштовною доставкою і швидкою доставкою.

Панелі теплиці з полікарбонату виготовлені з самого міцного 4-мм полікарбонату, стабілізованого ультрафіолетовим випромінюванням, для збереження тепла і зменшення гарячих точок. Розширені функції включають в себе антикорозійні жолоби і торцеві кришки, герметичні шви, що з'єднують панелі з рамою, а також можливість розміщення додаткових вентиляторів, обігрівачів і лавок.
Для досягнення найкращих результатів використовуйте додаткове оцинковане сталеве підстава у теплиць посилених, яке продається окремо.

Використовуйте енергозберігаюче відкриває пристрій на сонячній енергії для автоматичного клімат-контролю і поліпшення умов вирощування.

Побудуйте теплицю аркову, теплицю "будиночком або теплицю" своїми руками нашого виробництва на своєму задньому дворі! Вирощують красиві квіти круглий рік, насолоджуйтеся садівництвом кожен місяць на рік, рано саджайте саджанці і створюйте розслаблюючу, вільну від стресу обстановку, якої буде насолоджуватися вся родина.