Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Дрогобич купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Дрогобич купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Дрогобичі, а також парник під плівку за акційною ціною - 2500 грн.
Дизайн в європейському стилі означає, що він здатний вирощувати такі рослини, як квіти, свіжі овочі і трави, навіть в мертву зиму. Володіючи одним з кращих утеплювачів і міцною конструкцією, теплиця посилена витримує навіть найсуворіші зими.

Основною причиною, по якій теплиця арочна пропонує один з кращих комплектів для теплиць з полікарбонату, є саме скління полікарбонатними панелями з полікарбонату стільникового. Ми виробляємо свої власні панелі, які пропонують кілька різних функцій. Хоча товщина панелей не така висока, вона все ж забезпечує кращу ізоляцію, ніж 8-мм полікарбонат з потрійними стінками.

Полікарбонатне скління є білим по причині. Він розсіює світло з досконалістю, так що кожен дюйм теплиці отримує рівномірне світло. Це довело збільшення росту рослин на 25% в теплицях будиночком і теплицях своїми руками.

Примітна для вирощування різних рослин цілий рік, ця простора теплиця захищає їх від птахів і інших шкідливих шкідників, пропонуючи більш ніж достатньо місця для посадки всіх улюблених рослин і овочів!