Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Володимир-Волинський купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Володимир-Волинський купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

 

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю в Володимир-Волинському, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн. Легка і елегантна теплиця Митлайдера з міцною алюмінієвою рамою і 4 мм полікарбонатними панелями. Класична теплиця арочна продовжить садовий сезон і надасть вам ідеальне середовище для вирощування широкого спектру фруктів, овочів і квітів - рослин, які зазвичай вимагають більш захищеною і спекотної середовища, яку ви можете забезпечити для них на вулиці в саду.

Вступ в теплицю будиночком - це завжди особливе і прекрасне почуття, і ви скоро будете з нетерпінням чекати, коли зайдете всередину, коли захочете відвідати і посадити рослини, або вам знадобиться трохи часу. Світла і класична теплиця посилена прекрасно впишеться в більшість садів і продовжить садовий сезон на кілька місяців. Міцна алюмінієва рама має глибину каналу 10 мм, яка надійно утримує віконні панелі на місці без використання силікону або затискачів.

Теплицю "своїми руками" легко і швидко зібрати, так як в ній використовуються тільки гвинти, а не трудомісткі гайки і болти.
Міцні і довговічні 4-мм полікарбонатні панелі з полікарбонату стільникового забезпечують високу світлопропускання, забезпечуючи ідеальні умови для зростання. Розсувні двері в поєднанні з вентиляційним отвором в даху допомагає вентилювати теплицю, запобігаючи перегрів і надмірне зволоження. 

 Легка і міцна теплиця з полікарбонату поставляється з оцинкованої сталевою основою для ідеальної стійкості.