Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Борислав купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Борислав купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

 

 

 

 

 

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купить теплицю в Бориславі, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн.

Теплиці з полікарбонату пропонують вільний сонячне світло з усіх боків і доступні в невеликих і дуже великих версіях. Крім того, такі теплиці, як теплиця арочна пропонують хороший захист від вітру і погоди завдяки своїй великій герметичності. Високоякісні конструкції з подвійним склінням можна обігріву взимку. Це означає, що морозостійкі рослини, такі як кактуси або орхідеї, можуть зимувати в саду без пошкоджень. Для міцного стенду теплиць посиленим необхідний міцний і рівний фундамент. Тому настройка вимагає деякий підготовки.

 

 

Там, де недостатньо місця для окремо розташованих теплиць, компактні теплиці - теплиця будиночком - є компактною альтернативою і можуть бути використані для будівництва теплиці на вузьких ділянках. Теплиці своїми руками пропонують багато місця за низькою ціною. Їх можна швидко зібрати і розібрати, а також обійтися без фундаменту. Тому теплиця мітлайдера- хороший вибір, щоб спочатку спробувати тепличне хобі без великих інвестицій.

 

 

Для захисту томатів і інших овочів це практичне і цілком достатня рішення: в теплицях необхідно дотримуватися матеріал покрівельних панелей. Скло володіє найвищим ступенем прозорості, але рідко використовується через його чутливості до руйнування. Найпоширенішим листовим матеріалом для теплиць сьогодні є полікарбонат стільниковий. Панелі з цього пластика мають гарну міцність на розрив, особливо у версії з подвійними стінками у вигляді порожніх камер. Завдяки своєму теплоізоляційного ефекту такі панелі підходять для обігріваються теплиць.

 

Теплиці - заради любові до ваших рослинам. Телефонуйте і замовляйте теплиці з полікарбонату для затишку ваших рослин.