Корзина
6 отзывов
АКЦИЯ. Весенняя Распродажа Каркасов Теплиц со Скидкой 10%Купить со Скидкой
  • Завод Теплиц
  • Теплиця Бердичів купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Теплиця Бердичів купити 2500 з полікарбонату, парник під плівку

Внимание! Акция - Жми Кнопку ПОДЕЛИТЬСЯ и Выиграй Скидку 50%

У нашому інтернет магазині zavod-teplic.com.ua Ви можете купити теплицю з полікарбонату в Бердичіві, а також парник під плівку за акційною ціною - 2300 грн.

Матеріали, використовувані для скління або зовнішнього покриття теплиць, пройшли довгий шлях з старомодних скляних теплиць. Різні види пластика і загартоване скло використовуються сьогодні для тепличних потреб. Найпопулярніший і довговічний - полікарбонат стільниковий. Вони бувають у формі листів або панелей і мають ясність від прозорої до розсіяною.

Скло і прозорий пластик працюють в основному однаково, дозволяючи світлу проходити, утримуючи тепло всередині. Полікарбонат, як правило, мають меншу вагу і дешевше. При виборі того, яку теплицю купити, вам потрібно подумати, чи хочете ви використовувати її в якості «продітеля сезону» або збираєтеся ви вирощувати овочі в приміщенні протягом зими. Якщо у вашому регіоні холодні зими, тобто, якщо він замерзає або йде сніг, необхідно добре утеплене покриття.

 

Міцний і легкий полікарбонат стільниковий, оброблений ультрафіолетом, є сучасним високоякісним покривним матеріалом для теплиць. у виробництві наших теплиць - теплиця Мітлайдера, теплиця арочна, теплиця посилена, теплиця будиночком, теплиця своїми руками використовується саме цей матеріал.Панелі з полікарбонату різної товщини забезпечують прозорість скла, але вони не так міцні або стійкі до подряпин, як панелі із загартованого скла. Одношаровий полікарбонату не зберігає тепло і міцність багатошарових поликарбонатов, а одностінний полікарбонату не розсіює світло.

У більшості регіонів полікарбонатні покриття мають тривалий термін служби 15 років і більше. У нас ви також, при покупці отримаєте тривалу гарантію на весь виріб.